جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ یکی از کامل ترین و بی نظیرترین تکنولوژی جهان می باشد که در فیلد پزشکی زنان تحولات بزرگی را ایجاد کرده است. بزرگترین و مطرح ترین مراکز تحقیقاتی پزشکی بین المللی، لیزر مونالیزا را مورد مطالعه و بررسی قرار داده و این لیزر توانسته نتایج درخشانی را به دنبال داشته باشد و مفتخر به دریافت بهترین تائیدیه های پزشکی از جمله FDA  آمریکا می باشد.
کاربردهای مختلف لیزر مونالیزا تاچ
با توجه به این که لیزر مونالیزا تاچ یک روش کاملا غیر تهاجمی است در موارد بسیاری از جمله در حوزه درمانی و زیبایی قابل استفاده می باشد. که در ادامه به آنها اشاره می شود.

کاربردهای درمانی لیزر مونالیزا تاچ
تکرر و درمان بی اختیاری ادرار
درمان عفونت های مکرر
درمان سوزش و خشکی واژن
درمان مقاربت دردناک
درمان خروج هوا از واژن
درمان شلی واژن در اثر زایمان طبیعی
درمان آتروفی واژن و درمان زگیل های تناسلی
کاربردهای زیبایی مونالیزا تاچ
لابیاپلاستی
روشن کردن و بلیچینگ ناحیه تناسلی
بهبود استریاهای بعد از زایمان و جوانسازی واژن
ویژگی های استفاده از لیزر مونالیزا تاچ
این لیزر هیچگونه محدودیت سنی ندارد بنابراین استفاده از این لیزر برای خانم های جوان سبب استمرار زیبایی، سلامتی و ایجاد شوق و اشتیاق خاص در برقراری رابطه جنسی در آنها می شود.
همچنین این لیزر در افراد میانسال و مسن نیز در درجه اول به عنوان یک درمان به منظور سلامتی و در درجه دوم موجب بازیابی نیروی جوانی انگیزه و اعتماد به نفس آنها می شود. قابل توجه افرادی که از بیمارستان و اتاق دوری می کنند این دستگاه این ویژگی منحصر به فرد را دارد که بدون بستری و بیهوشی درد و یا حتی بی حسی به صورت سرپایی و با هزینه ای کمتر از یک عمل جراحی می توانند به بازسازی و جوانسازی مخاط واژن کمک شایانی کند.

نکات مهم در رابطه با لیزر مونالیزا تاچ

  • بسته به نوع درمانی که با لیزر انجام می شود مدت زمان انجام درمان با لیزر چیزی حدود 3 الی 10 دقیقه می باشد.
  • در مورادی که لیزر داخل واژن مورد نیاز باشد به بی حسی و بیهوشی نیازی نیست اما در مواردی که جراح زیبایی زنان عمل لابیاپلاستی می توان از کرم های بی حسی موضعی استفاده کرد.
  • این عمل کاملا سرپایی بوده و هیچ دوره نقاهتی وجود ندارد اما توصیه می شود به مدت یک هفته از رفتن به استخر و برقراری رابطه جنسی خودداری شود.
  • لیزر مونالیزا تاچ علاوه بر موثر بودن از نظر امنیت بسیار بالا است و این امنیت را مدیون تکنولوژی خاص این دستگاه می باشد.

لیزر مونالیزا در چند مرحله انجام می شود؟

نتایج درمانی لیزر 10 روز پس از اولین جلسه درمان قابل مشاهده می باشد اما توصیه می شود که حتما سه جلسه درمان صورت گیرد. لیزر مونالیزا تاچ تنها روشی است که تا چندین سال پس از انجام ماندگاری دارد و می تواند بسته به نظر و تشخیص پزشک که بعد از دوسال یک جلسه درمانی تکرار شود.

اشتراک گذاری :

ساعت کاری مطب

نشانی

تهران - خانی آباد نو - سه راه شریعتی - ابتدای - خیابان لطیفی - پلاک 3 - ساختمان آسمان - طبقه دوم